www.hotel-ubytovani.com
Penzion Harrachov Markéta - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Harrachov Markéta - disponuje restauracíPenzion Harrachov Markéta - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Harrachov Markéta -  je k dispozici připojení na internetPenzion Harrachov Markéta - golfPenzion Harrachov Markéta - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Harrachov Markéta - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Harrachov Markéta - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Penzion Markéta
Harrachov 555, Harrachov 51246
Česká Republika
Pension-Harrachov-Marketa@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
Penzion Markéta ubytování Harrachov Aktuální počasí jasno
Doporučte tyto stránky:
 

Penzion Markéta - ubytování Harrachov | Vítejte

 
Penzion Harrachov Markéta

Pension Markéta se nachází v Krkonoších, v klidné lokalitě Harrachova části Klondajk s pěkným výhledem na Čertovu horu, sjezdovku i skokanské můstky.

Penzion nabízí ubytování, free Wi-Fi internet a parkování přímo u penzionu. V restauraci si můžete vybrat z místních specialit, minutky, hotová jídla a večer příjemně posedět.  U pensionu je venkovní bazén, sauna, gril, půjčovna lyží, snowboardu a kol.

Pension Markéta je ideální místo pro dovolenou či aktivní odpočinek, jak pro rodiny s dětmi, tak pro indivuduální cestování. V Harrachově lze navštívit například muzea, pivní lázně, místní pivovar se sklárnou, bobovou dráhu, bowling, dráhu pro čtyřkolky, lanovou opičí dráhu, vertical park, Mumlavský vodopád, ... V okolí je spousta cyklistických, turistických a běžkařských tras, vyhlídky, možnost houbaření atd.

Ubytování na horách Harrachov:
Pension Markéta v Harrachově nabízí 11 pokojů s celkem 50 lůžky. Pokoje penzionu Markéta v Harrachově jsou 2 až 6 lůžkové a každý pokoj má vlastní WC, koupelnu, TV a Wi-Fi internet. V celém objektu je zdarma Wi-Fi připojení k internetu.

Pension Markéta Restaurace a stravování
Součástí pensionu je i restaurace, která je otevřena i pro širokou veřejnost a to každý den od 11 do 22 hod. Snídaně je formou švédského stolu (není zahrnuta v ceně). V objektu je možnost i vlastního vaření a v létě grilování a uzení. Pension Markéta na Vaše přání připraví jakékoliv občerstvení pro Vaše oslavy a párty. Ať už ze studené kuchyně nebo grilu či udírny.

Dovolená Krkonoše ubytování Harrachov pension Markéta
V letním období Vám penzion Markéta v Harrachově zapůjčí horská nebo elektrická kola, golfové vybavení pro blízké golfové hřiště Harrachov. Rádi pro Vás a Vaše známé připraví aktivní programy (orientační běh, survival, geocoaching, ...). Dále lze zajistit sjíždění Jizery v kanoích nebo na raftech, slézání skal (climbing), Nordic Walking nebo výlety pěší, na kolech i s průvodcem.

V zimním období Vám penzion Markéta Harrachov může nabídnout půjčovnu lyží, snowboardů a dalších zimních sportovních potřeb. Pension má i své instruktory, kteří jsou připraveni Vám a samozřejmě i Vašim dětem pomoci krůček od krůčku stát a jezdit jak na lyžích, tak snowboardu.

Pokud do pensionu Markéta cestujete vlakem, sdělte pensionu čas Vašeho příjezdu na vlakové nádraží Harrachov a přijedou si pro Vás.